Koszyk
Produktów: 00,00 zł

Kategorie

Nowości

 1. Anielska Dieta. Odżywianie na duchowej ścieżce
 2. Astrocalendarium 2012
 3. Dalej niż życie i śmierć
 4. Geomancja dla początkujących
 5. ISSA. Sekretne lata z życia Jezusa
 6. Jak pokonałam raka
 7. Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela

Zapłać online

 

Biała Szałwia (50g)

ocenaocenaocenaocenaocenaBiała Szałwia (50g)

Wysyłamy w ciągu: 3-8 dni roboczych
 

Cena:  26,00 zł
 • Biała szałwia jest jednym z najświętszych ziół wykorzystywanych przez Indian Ameryki Północnej, palone w celu wypędzania obcych bytów, jak również niskich energii z domów.

  Według wierzeń biała szałwia przynosi moc, mądrość oraz bystrość umysłu. Jej wspaniała woń pomaga w odczuwaniu nieśmiertelności oraz pomaga uzyskać dostęp do wiedzy, często pozaziemskiej.

   

  Oferowana biała szałwia pochodzi z naturalnych siedlisk Salvia Apiana, znajdujących się w górach Arizony. Zbierana jest ręcznie, w taki sposób, aby nie naruszyć wrażliwego ekosystemu.

  Oferowaną białą szałwię można palić w następujący sposób: dostarczone wysuszone liście można podpalić, a następnie zgasić – będą tliły się równomiernie. Można również je pokruszyć i palić z wykorzystaniem węgielków trybularzowych lub węgla drzewnego.  


  waga: 50 gram

   

  Kadzidła (kadzidełka) z Tybetu, Nepalu i Bhutanu:

  - kadzidła wytwarzane są wyłącznie z naturalnych ziół rosnących w Himalajach (jednym z najbardziej dziewiczych obszarów na świecie)

  - kadzidełka tworzone są zgodnie z przekazywaną z pokolenia na pokolenie wiedzą mnichów, mędrców, joginów oraz lekarzy i terapeutów ayurwedyjskich, zawierają w sobie ogromną moc i energię uwalnianą podczas spalania

  - kadzidełka produkowane od wieków w niezmienionej formie, sprowadzane są w oryginalnych opakowaniach bezpośrednio z miejsca ich wytworzenia (Tybet, Nepal, Bhutan)

   

  Kadzidła z Himalajów swoją wspaniałą energię zawdzięczają zarówno składnikom, z których się składają (m.in.: szlachetne minerały, zioła i nasiona), jak również techniką ich wytwarzania – wyrabiane są wyłącznie ręcznie, często przez ludzi pogrążonych w stanie półmedytacyjnym, którzy wypowiadając odpowiednie mantry i błogosławieństwa wzmacniają działanie wytwarzanych kadzidełek.

   

  Dzięki swoim licznym właściwościom z powodzeniem mogą być wykorzystywane do neutralizowania całodziennego stresu, usuwania negatywnych emocji, jak również skutecznie eliminować woń dymu tytoniowego.

   

  Zobacz także nasze pozostałe produkty z kategorii: biała szałwia

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:


Recenzje

 De-Stress 

Bestsellery

 1. Węgiel trybularzowy 33mm
 2. Druk Healing
 3. Rozmowy z Bogiem - księga pierwsza
 4. Amalaki, liściokwiat garbnikowy 60g
 5. Cygańska karta prawdę Ci powie
 6. Drewniany wałek do grania na misach
 7. Biała Szałwia (50g)