Koszyk
Produktów: 00,00 zł

Kategorie

Nowości

 1. Anielska Dieta. Odżywianie na duchowej ścieżce
 2. Astrocalendarium 2012
 3. Dalej niż życie i śmierć
 4. Geomancja dla początkujących
 5. ISSA. Sekretne lata z życia Jezusa
 6. Jak pokonałam raka
 7. Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela

Zapłać online

 

Concentration Bhutanese - Koncentracja

ocenaocenaocenaocenaocenaConcentration Bhutanese - Koncentracja

Wysyłamy w ciągu: 1 dnia roboczego
 

Cena:  28,00 zł26,00 zł
 • Zwykła determinacja nie zawsze wystarcza do przebrnięcia przez często schematyczne działania dnia codziennego. Energia tego kadzidła ma za zadanie przeciąć mamiącą nas kurtynę, pomóc w koncentracji na celu i ułatwić jego realizację. 

  Solidne, grube tekturowe opakowanie obciągnięte bhutańskim materiałem jest zamykane i otwierane przez skręcanie papierowego wentyla.

  Opakowanie zawiera 37 kadzideł długości 22 cm, palących się 70-80 minut każde. Kadzidła te są wytwarzane przez bhutańskich uchodźców żyjących w Nepalu.

   

  Kadzidła (kadzidełka) z Tybetu, Nepalu i Bhutanu:

  - kadzidła wytwarzane są wyłącznie z naturalnych ziół rosnących w Himalajach (jednym z najbardziej dziewiczych obszarów na świecie)

  - kadzidełka tworzone są zgodnie z przekazywaną z pokolenia na pokolenie wiedzą mnichów, mędrców, joginów oraz lekarzy i terapeutów ayurwedyjskich, zawierają w sobie ogromną moc i energię uwalnianą podczas spalania

  - kadzidełka produkowane od wieków w niezmienionej formie, sprowadzane są w oryginalnych opakowaniach bezpośrednio z miejsca ich wytworzenia (Tybet, Nepal, Bhutan)

   

  Kadzidła z Himalajów swoją wspaniałą energię zawdzięczają zarówno składnikom, z których się składają (m.in.: szlachetne minerały, zioła i nasiona), jak również techniką ich wytwarzania – wyrabiane są wyłącznie ręcznie, często przez ludzi pogrążonych w stanie półmedytacyjnym, którzy wypowiadając odpowiednie mantry i błogosławieństwa wzmacniają działanie wytwarzanych kadzidełek.

   

  Dzięki swoim licznym właściwościom z powodzeniem mogą być wykorzystywane do neutralizowania całodziennego stresu, usuwania negatywnych emocji, jak również skutecznie eliminować woń dymu tytoniowego.

   

  Zobacz także nasze pozostałe: kadzidełka intencyjne

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:


Brak produktów

Recenzje

Bestsellery

 1. Węgiel trybularzowy 33mm
 2. Druk Healing
 3. Rozmowy z Bogiem - księga pierwsza
 4. Amalaki, liściokwiat garbnikowy 60g
 5. Cygańska karta prawdę Ci powie
 6. Drewniany wałek do grania na misach
 7. Biała Szałwia (50g)