Koszyk
Produktów: 00,00 zł

Kategorie

Nowości

 1. Anielska Dieta. Odżywianie na duchowej ścieżce
 2. Astrocalendarium 2012
 3. Dalej niż życie i śmierć
 4. Geomancja dla początkujących
 5. ISSA. Sekretne lata z życia Jezusa
 6. Jak pokonałam raka
 7. Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela

Zapłać online

 

Druk Healing

ocenaocenaocenaocenaocenaDruk Healing

Wysyłamy w ciągu: 3-8 dni roboczych
 

Cena:  22,00 zł
 • Wyjątkowe, lecznicze kadzidło pochodzące z kraju grzmiącego smoka – (Królestwa Bhutanu - Druk Jul). Zawiera ponad 100 ziołowych składników medycznych w tym drogocenny Agar-31. Pomaga likwidować napięcia , drażliwość, depresje.

  Wytwarzane jest ręcznie w Buddyjskim Centrum dla Pokoju w Thimphu. Ryżowe opakowanie jest dwustronnie lakowane a następnie zabezpieczane pieczęciami gwarantującymi pochodzenie towaru. Mnisi Centrum modlą się w intencji osób używających tych szczególnych kadzideł.

  Opakowanie zawiera 25 grubych kadzideł długości 22 cm i czasie palenia ok. 1,5 godz./1szt.

   

  Kadzidła (kadzidełka) z Tybetu, Nepalu i Bhutanu:

  - kadzidła wytwarzane są wyłącznie z naturalnych ziół rosnących w Himalajach (jednym z najbardziej dziewiczych obszarów na świecie)

  - kadzidełka tworzone są zgodnie z przekazywaną z pokolenia na pokolenie wiedzą mnichów, mędrców, joginów oraz lekarzy i terapeutów ayurwedyjskich, zawierają w sobie ogromną moc i energię uwalnianą podczas spalania

  - kadzidełka produkowane od wieków w niezmienionej formie, sprowadzane są w oryginalnych opakowaniach bezpośrednio z miejsca ich wytworzenia (Tybet, Nepal, Bhutan)

   

  Kadzidła z Himalajów swoją wspaniałą energię zawdzięczają zarówno składnikom, z których się składają (m.in.: szlachetne minerały, zioła i nasiona), jak również techniką ich wytwarzania – wyrabiane są wyłącznie ręcznie, często przez ludzi pogrążonych w stanie półmedytacyjnym, którzy wypowiadając odpowiednie mantry i błogosławieństwa wzmacniają działanie wytwarzanych kadzidełek.

   

  Dzięki swoim licznym właściwościom z powodzeniem mogą być wykorzystywane do neutralizowania całodziennego stresu, usuwania negatywnych emocji, jak również skutecznie eliminować woń dymu tytoniowego.

   

  Zobacz także nasze pozostałe: kadzidełka medyczne

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:


Recenzje

Bestsellery

 1. Węgiel trybularzowy 33mm
 2. Druk Healing
 3. Rozmowy z Bogiem - księga pierwsza
 4. Amalaki, liściokwiat garbnikowy 60g
 5. Cygańska karta prawdę Ci powie
 6. Drewniany wałek do grania na misach
 7. Biała Szałwia (50g)