W sklepach można przebierać w różnorodności sukien ślubnych. Jednak duży wybór niekiedy nas przytłacza i ciężej znaleźć nam odpowiednią kreację. Jedną z ważniejszych decyzji, którą powinniśmy podjąć przy wyborze sukni, jest kształt dekoltu. W ofercie ślubnych kreacji znajduje się wiele rodzajów wcięć do wyboru – od tych głębokich po delikatne i skromne. Jaki dekolt sukni ślubnej wybrać, aby dobrze wyglądać na własnym ślubie?

Przeczytaj też: http://niepolka.pl/dekolt-sukni-slubnej-jaka-suknie-najlepiej-wybrac/

Dekolt sukni w kształcie litery V

Ten typ dekoltu sprawdzi się przy większości sylwetek. Będzie dobrze się prezentował na paniach o zgrabnym ciele, jak również na tych, które mają trochę więcej kilogramów, ponieważ dekolt w kształcie V pomaga wydłużyć i wyszczuplić sylwetkę. Kobiety, które posiadają obfity biust, powinny raczej unikać tego typu dekoltu, ponieważ mogą wyglądać zbyt wyzywająco.

Dekolt sukni w kształcie serca

Ten typ dekoltu jest jednym z najpopularniejszych wyborów panien młodych. Jest on raczej wybierany przez panie posiadające okrąglejszy biust. Nie może być on ani zbyt mały – biust może „zniknąć” w miseczkach sukni – ani zbyt duży – biust może się za bardzo „wylewać” z miseczek.

Dekolt sukni w kształcie łódki

Dekolt typu łódka sprawdzi się u większości kobiet. Jest subtelny i eksponuje biust w smaczny sposób. Jest jednak dość zachowawczy i skromny, dlatego nie sprawdzi się u pań, które chcą pokazać więcej ciała w dniu ślubu.

Prosty dekolt sukni

Suknia ślubna z prostym dekoltem świetnie się sprawdzi u kobiet posiadających niewielki biust. Ten typ dekoltu odsłania sporo ciała, dlatego korzystniej będą wyglądać w nim panie o zgrabniejszych kształtach.

Asymetryczny dekolt sukni 

Modne są ostatnio dekolty, które mają asymetryczny kształt. Tutaj ciężko sprecyzować dla kogo jest ten typ kroju, ponieważ nietypowych kombinacji może być naprawdę wiele. Przykładowo w sukni wiązanej na jedno ramię lepiej będą wyglądać kobiety o smukłej sylwetce.

Zobacz także: http://www.wime-art.pl/wybor-butow-na-slub/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here