Koszyk
Produktów: 00,00 zł

Kategorie

Nowości

 1. Anielska Dieta. Odżywianie na duchowej ścieżce
 2. Astrocalendarium 2012
 3. Dalej niż życie i śmierć
 4. Geomancja dla początkujących
 5. ISSA. Sekretne lata z życia Jezusa
 6. Jak pokonałam raka
 7. Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela

Zapłać online

 

Terapia czaszkowo krzyżowa

ocenaocenaocenaocenaocenaTerapia czaszkowo krzyżowa

Wysyłamy w ciągu: 3-8 dni roboczych
 
Autor:Bożena Przyjemska
ISBN:978-83-7377-487-2
Liczba stron:248
Oprawa:miękka
Rozmiar:17x24 cm

Cena:  39,30 zł
 • Terapia czaszkowo-krzyżowa skutecznie pomaga w wielu problemach zdrowotnych, takich jak: psychozy, autyzm, kłopoty z koncentracją, zaburzenia osobowości, nadpobudliwość u dzieci i dorosłych, stres, dysleksja, bóle i zawroty głowy, migreny, kłopoty ze wzrokiem i słuchem, zapalenie zatok,wady wymowy, zgrzytanie zębami i wady zgryzu. Może być stosowana zarówno u niemowląt jak i ludzi w podeszłym wieku. Jest nieinwazyjna, bezpieczna i bezbolesna.

   

  Ta książka-podręcznik szczegółowo opisuje Terapię Czaszkowo-Krzyżową jako holistyczny system terapeutyczny, który wykorzystuje zdolności samoregulacji. Zakłada ona, że pod wpływem urazów, stresu i traumatycznych przeżyć powstają w organizmie napięcia, które ograniczają jego prawidłowe funkcjonowanie. Dzięki szczegółowym opisom wyjaśnia, jak terapeuta delikatnym dotykiem usuwa napięcia. Poznając kolejne etapy przeprowadzania zabiegu dowiesz się, jak powstałe napięcia ograniczają przepływ płynów i informacji w układzie nerwowym i jak ta terapia (zwana też osteopatią kranialną), może być pomocna w wielu kłopotach zdrowotnych.

  Terapia kranio-sakralna to oryginalna metoda diagnozowania i leczenia różnych dolegliwości. Zamieszczone w podręczniku ilustracje pomogą w poznawaniu ważnych dla terapii obszarów anatomicznych, dzięki czemu z powodzeniem mogą stosować ją początkujący i zaawansowani.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:


Brak produktów

Recenzje

Bestsellery

 1. Węgiel trybularzowy 33mm
 2. Druk Healing
 3. Rozmowy z Bogiem - księga pierwsza
 4. Amalaki, liściokwiat garbnikowy 60g
 5. Cygańska karta prawdę Ci powie
 6. Drewniany wałek do grania na misach
 7. Biała Szałwia (50g)