Saturatory większości osób kojarzą się z czasami PRL-u. Wówczas w miastach stały specjalne „wózki”, umożliwiające produkcję wody sodowej. Były one niemal nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu. Dzisiaj moda na saturatory powraca. Trafiają jednak one nie na ulice, ale do domów i mieszkań. Do czego wykorzystać taki sprzęt? Wyjaśniamy na przykładzie produktów marki SodaStream.

Saturator do napojów gazowanych

Produkty marki SodaStream umożliwiają tworzenie napojów gazowanych. Chodzi nie tylko o wodę gazowaną, ale również inne napoje, w tym te słodzone. Urządzenie gazuje wodę przy pomocy specjalnego cylindra z dwutlenkiem węgla, umieszczonym w jego wnętrzu. Naboje z CO2 należy raz na jakiś czas wymieniać. Można je kupić w wielu sklepach, w tym tych, sprzedających same saturatory. Jeden taki nabój umożliwia przygotowanie około 60 litrów wody gazowanej. Zyskamy zatem w ten sposób mniej więcej 40 butelek o popularnej pojemności 1,5 litra. Napoje gazowane z saturatora to doskonała alternatywa dla tych, które można kupić w każdym markecie. To produkty nie tylko zdrowsze, ponieważ doskonale wiemy, co się w nich znajduje. Dodatkowo korzystanie z saturatora pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Wygodne saturatory do każdego mieszkania

Dzisiejsze saturatory nie stanowią wielkiego urządzenia, które zajmuje pół kuchni. To niewielkie produkty o wielkości dużego termosu do kawy. Większość modeli jest bezprzewodowa, dzięki czemu łatwo znaleźć dla nich wygodne miejsce, a do swojego działania nie potrzebują prądu. Takie saturatory można swobodnie przenosić i przestawiać z miejsca na miejsce. Dodatkowo saturatory SodaStream świetnie wyglądają, nadając kuchni odpowiedniego charakteru. To eleganckie i designerskie modele, które zachwycają starannością wykonania. Saturatory przydadzą się zarówno w domu, jak i w pracy. Docenią je wszyscy fani napojów gazowanych.

https://www.konesso.pl/firm-pol-1594024269-SODASTREAM.html

Gdzie kupić saturator i naboje?

Warto stawiać na wysokiej jakości produkty, które posłużą nam przez wiele lat. Polecamy w szczególności markę SodaStream. To znany i ceniony na rynku producent saturatorów. Produkty tej firmy można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Polecamy w szczególności te drugie, ponieważ oferują szerszy wybór i atrakcyjniejsze ceny. Saturatory SodaStream są dostępne w wielu wariantach, w tym między innymi białym, czarnym, miętowym i tak dalej. Poszczególne modele zawierają też specjalną, dopasowaną do saturatora butelkę, którą można wziąć ze sobą do pracy, do szkoły albo na wycieczkę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here