Żywe kwiaty we włosach to dodatek, na który decyduje się coraz większa liczba kobiet. Niestety nie jest to dobre rozwiązanie, kiedy temperatura na zewnątrz jest zbyt wysoka, ponieważ żywe kwiaty nie wytrzymałyby długo w takich warunkach i zaczęłyby więdnąć . Z tego wiele pań młodych decyduje się na sztuczne kwiaty, które o dziwo wyglądają równie fenomenalnie. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/zywe-kwiaty-we-wlosach/

Żywe czy sztuczne – na jakie kwiaty się zdecydować?

Taki problem rodzi się u niejednej panny młodej, która tego dnia postawi na kwiaty we włosach. Tego dnia każda z nas chce wyglądać nieziemsko, a kwiaty są doskonałym do tego wyborem. Problemy i przeszkody pojawiają się już na samym początku. Największym z nich jest dopasowanie żywego dodatku. Do tego dochodzi również wspomniana wyżej wysoka temperatura oraz kondycja kwiatów.

Żywe kwiaty we włosach – gdzie je kupić?

Nie jest dobrą opcją na tym właśnie elemencie próbować zaoszczędzić, ponieważ szybko może się okazać, że kwiaty będą nieświeże i Twoje zamiast pięknie będzie wyglądać tragicznie! Szukaj natomiast kwiaciarni, która będzie posiadała same dobre opinie. W dniu ślubu nie możesz dopuścić przecież do żadnej wpadki. Pamiętaj, żeby kwiaty ślubne były ze sobą spójne. Nie dopuszczaj do sytuacji, kiedy na Twojej głowie zamiast pięknego wianka pojawi się kicz. Najbezpieczniejszym wariantem jest celowanie w beże, pastelowe róże a także biel.

Zrób to sama!

Możesz wykonać samodzielnie wianek ślubny z żywych kwiatów, jednak nie będzie to proste i musisz skorzystać z opinii eksperta. Żywe kwiaty wymagają odpowiedniego potraktowania. Alternatywą w tym przypadku z pewnością są kwiaty sztuczne. Nie są one wymagające, wystarczy, że odpowiednio je przypniemy, a zagwarantują nam swoją użyteczność przez długi czas. Do stworzenia wianka ze sztucznych kwiatów będą Ci potrzebne: klej na gorąco i odpowiedniej opaski lub spinki, które będą fundamentem dla całej konstrukcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here