Walka z łysieniem nie jest łatwa. Często jedynym wyjściem jest przeszczep włosów dający skuteczne efekty. Na czym polega? Gdzie najlepiej wykonać przeszczep włosów?

Przeszczep włosów Katowice

Zagęszczanie włosów to zabieg chirurgiczny, który polega na uzupełnieniu ubytków w miejscach łysienia lub przerzedzenia włosów. Okazuje się, że każdego roku wzrasta liczba osób korzystających z takich zabiegów. Jeśli chodzi o zagęszczanie włosów katowice będą bardzo dobrym wyborem. Znajdziemy tutaj szereg specjalistów, którzy nakierują nas na odpowiednie zabiegi.

Przeszczep włosów Katowice cena

Cena takiego zabiegu zależy od tego, jaką powierzchnię ma obejmować zabieg. Mniejsze powierzchnie mogą kosztować około dwóch tysięcy złotych wzwyż, natomiast przeszczep obejmujący duże powierzchnie może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Każdy pacjent powinien liczyć się z tym że przeszczep włosów Katowice cena jest kosztowny, jednak efekt jest zadowalający.

Wskazania do zabiegu

Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją lekarską. Lekarz dobiera odpowiednią metodę przeszczepu włosów, kierując się dobrem pacjenta. Wskazaniami są głównie;

– łysienie pourazowe,
– łysienie po oparzeniach,
– łysienie androgenne,
– łysienie bliznowaciejące,
– ubytki owłosienia w okolicy wąsów, brody, brwi,
– ubytki owłosienia w okolicach łonowych,
– blizny.

Przeciwwskazania

Lekarz poinformuje nas także o wszelkich przeciwwskazaniach dotyczących korzystania z tego zabiegu. Odnoszą się one zazwyczaj do; zaawansowanej cukrzycy, zaburzenia krzepnięcia krwi, chorób nowotworowych, alergii na środki znieczulające, choroby zapalne na skórze głowy, nadciśnienie tętnicze i inne poważne schorzenia.

Badania przed wykonaniem zabiegu

Lekarz może także zlecić przeprowadzenie dodatkowych badań przed przeszczepem włosów, np. morfologię krwi, stężenie glukozy, badanie dotyczące chorób zakaźnych, wskaźniki krzepnięcia itp. Warto pamiętać także o tym, aby przed zabiegiem nie spożywać alkoholu, nie zażywać aspiryny i leków przeciwzapalnych.

Przygotowanie do zabiegu

Zagęszczanie włosów Katowice pozwoli na wybór najlepszego specjalisty w tej dziedzinie. Wskaże on, czego należy unikać w dniu zabiegu i jak się do niego przygotować. Zazwyczaj niewskazane jest w dzień zabiegu używanie lakieru, żelu do włosów lub pianki. Rano warto zjeść lekkostrawne śniadanie i przyjąć leki, które zażywamy codziennie. Zabieg może trwać dość długi czas, dlatego zadbajmy o wygodne i lekkie ubranie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here