Ile kosztuje profesjonalny zestaw do paznokci? W jaki sposób go wybrać i co powinien w sobie zawierać?

Profesjonalny zestaw do paznokci – co to takiego?

Profesjonalny zestaw do paznokci jest specjalnie przygotowanym zestawem produktów i akcesoriów, które pozwalają o dbanie i pielęgnację paznokci, a także przygotowywanie wyjątkowych i zjawiskowych stylizacji manicure. Nie jest przecież tajemnicą, że to właśnie paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet, a sam manicure hybrydowy kryje w sobie naprawdę wiele zalet. Pierwsza z nich to oczywiście wizualny efekt, który choć nie musi odbiegać od paznokci zrobionych lakierem tradycyjnym, to jednak może – dzięki temu stworzysz unikalne stylizacje, które z pewnością zostaną zauważone wszędzie tam, gdzie się pojawisz. Ponadto manicure hybrydowy jest niesamowicie trwały i odporny na uszkodzenia. Utrzymuje się na paznokciach przez około 3 tygodnie, zazwyczaj wcześniej pojawiają się odrosty na paznokciach niż uszkodzenia. Na szczęście manicure hybrydowy możesz zrobić też we własnym domu. Potrzebujesz do tego jednak odpowiedniego sprzętu, na szczęście wszystko to zapewni CI profesjonalny zestaw do paznokci.

Co powinien zawierać profesjonalny zestaw do paznokci?

Jednym z czynników, który decyduje o walorach użytkowych Twojego zestawu do paznokci, jest jego zawartość. W zestawach startowych wyposażenie jest nieco mniejsze, z pewnością jednak wystarczy do przygotowania kilku pierwszych stylizacji. Zazwyczaj profesjonalny zestaw do paznokci składa się z:

  1. pilnika,
  2. bloczka polerskiego,
  3. wacików bezpyłowych,
  4. cleanera (odtłuszczacza),
  5. bazy,
  6. kolorowych lakierów hybrydowych,
  7. topu,
  8. lampy UV.

Jak już wspomniano, zawartość poszczególnych zestawów z pewnością będzie się od siebie różnić, dlatego przed dokonaniem zakupu zapoznaj się dokładnie z tym, co na Ciebie czeka. Czasem też niektóre marki pozwalają na samodzielne wybranie kolorów lakieru czy inne zmiany zawartości – to też sprawdź, zanim podejmiesz decyzję.

Ile kosztuje profesjonalny zestaw do paznokci?

Ceny za profesjonalny zestaw do paznokci mogą być bardzo zróżnicowane i zależą przede wszystkim od jego zawartości oraz marki producenta. Im bardziej renomowany i szanowany producent, tym lepsze jakościowo artykuły oferuje, co z kolei skutkuje wyższą ceną. Dlatego też warto przejrzeć oferty kilku marek, aby w ten sposób możliwie najlepiej dopasować zestaw także do swojego budżetu. Najtańsze zestawy startowe zazwyczaj zaczynają się od około 100 zł, profesjonalne zestawy do paznokci z wyższej półki mogą kosztować nawet kilkaset złotych.

Na jak długo wystarcza profesjonalny zestaw do paznokci?

Tu także trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, zależy ona bowiem od kilku czynników. Wlicza się w to m.in. to, jak bardzo wybrany zestaw do paznokci jest rozbudowany. Ponadto zastanów się, w jakim celu kupujesz zestaw do paznokci. Jeśli chcesz robić paznokcie tylko sobie, na pewno wystarczy na dłużej, jeżeli jednak w ten sposób pomożesz także swojej koleżance albo rodzinie, poszczególne elementy szybciej się zużyją. Co jednak ciekawe, zestaw do paznokci szybko się zwróci – zależnie od jego ceny już nawet po 3 samodzielnych stylizacjach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here