Która z nas nie marzy o pięknych, gęstych, długich i zdrowych rzęsach? Każdy makijaż wygląda o niebo lepiej, gdy rzęsy prezentują się oszałamiająco. Dodają powabu, działają lepiej niż niejeden krem liftingujący. Optymalnie powiększa oczy i unosi powieki. Producenci w swoich ofertach posiadają mnóstwo produktów, które mają pomóc nam w uzyskaniu efektu wachlarza rzęs. Zaczynając od stosowania długoterminowego jak odżywki, przez doczepianie rzęs, aż do produktów, które mają w kilka minut sprawić, że spojrzenie nabierze blasku. Do tej ostatniej kategorii zalicza się oczywiście bardzo dobrze znany nam rozdzielający, pogrubiający i wydłużający tusz do rzęs – jeden z najlepszych przyjaciół kobiety.

Niektóre tusze są tak dopracowane, że już po nałożeniu jednej warstwy efekt jest zadowalający, a gdy dodamy do niej drugą warstwę- rzęsy wyglądają jak sztuczne. Ogromną zaletą stosowania tuszu do rzęs jest fakt, że naturalne rzęsy nie są tak obciążone, jak przy przedłużaniu rzęs metodami 1:1, objętościowymi i innymi. W porównaniu do codziennego nakładania odżywki do rzęs efekt uzyskujemy właściwie natychmiast po nałożeniu tuszu, dzięki czemu nie musimy czekać kilka lub kilkanaście tygodni na efekt końcowy zabiegu. Doklejanie rzęs z kolei jest dość pracochłonne i wymaga pewnego rodzaju umiejętności i wprawy, do tego sztuczne rzęsy należy co jakiś czas wymieniać.

Mimo doklejenia sztucznej pary rzęs nie zwalnia nas to z tuszowania naturalnych, w końcu doklejane muszą się na nich opierać. Codzienne ich klejenie może być bardzo uciążliwe. Zdecydowanie łatwiej i wygodniej jest użyć dobrego, trwałego tuszu do rzęs. Przy jego wyborze należy kierować się przede wszystkim tym, jakiego efektu oczekujemy. Jeśli nasze rzęsy są krótkie, wydłużający tusz do rzęs będzie idealną opcją. Jeśli rzęsy są długie, jednak brakuje im objętości- wybierzmy ten, który pięknie je pogrubi.

Jakikolwiek rodzaj będziemy chciały wybrać, pamiętajmy o najważniejszym – tusz musi być świeży i trwały. Żadna z nas nie chciałaby, aby produkt osypał się pod oczami lub pokruszył tworząc mało estetyczną atrakcję na twarzy. Kosmetyk musi utrzymywać się w bardzo dobrym stanie przez niemal cały dzień. Oczywiście z czasem tusz będzie tracił swoje właściwości. Po około trzech miesiącach powinnyśmy wymieniać go na nowy. Dokładne informacje o tym, jak długo można go użytkować znajdziesz na każdym opakowaniu. Jeśli więc chcesz wyglądać świetnie każdego dnia i przyciągać spojrzenia w pozytywnym sensie- po prostu znajdź najlepszy tusz dla siebie. Poszukiwania mogą trochę potrwać, ale efekt jest warty zachodu!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here