Tak prosto można zrobić ciekawą ozdobę, dlatego warto wiedzieć jak to zrobić. Nie jest to trudne zadanie, a wszyscy rodzice, którzy mają dzieci wiedzą, że bransoletki z gumek są zawsze w modzie. Każde nowe pokolenie odkrywa je na nowo, dlatego jeśli chcemy coś takiego dziecku zrobić to trzeba będzie się zastanowić jak w ogóle za to się zabrać.

Warto dodać, że taka biżuteria wykonana z gumek to hit nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jeśli rodzice są zainteresowani jak wykonać taką bransoletkę to znajdą na to ciekawe porady i na pewno warto będzie z nich skorzystać.

Jak to zrobić?

Trzeba być cierpliwym, ale trzeba też postępować zgodnie z instrukcją. Nakładamy pierwszą gumkę na środkowy oraz na wskazujący palec dłoni. Skręcamy gumkę w ósemkę i zaczepiamy ją na palcu.  Teraz dokładnie to samo robimy z dwoma różnymi kolorami, które można w dowolny sposób wybierać. Wszystko po to żeby całość prezentowała się bardzo dobrze. Kolejny krok to taki, że trzeba wyciągnąć dolną pętelkę o owinąć ją wokół palec wskazującego nad wiem pozostałymi gumkami, które mamy już na tym palcu.

Trzeba to puścić, bo wtedy zaczepi się pomiędzy dwoma palcami. W ten sam sposób trzeba zrobić na środkowym palcu. Teraz przyszła pora na dodawanie kolejnych gumek na palce według kolorów, jakie nam się podobają albo pasują do całości. Znowu trzeba będzie przeciągnąć dowolną gumkę przełożyć przez palce wskazujący, po czym puścić. Na środkowym palcu robimy tak samo.  Na początku nie wygląda to najlepiej, ale jeśli będziemy dokładać kolejne i kolejne gumki i robić to tym samym sposobem to szanse na to, że całość będzie wyglądała perfekcyjnie są duże.

jak się robi bransoletki z gumek

Nie można się poddawać i jeśli za pierwszym razem nam nie wyjdzie to warto znowu poczytać instrukcje i według niej postępować.  Do zyskania super efektu potrzebujemy kilkudziesięciu gumek, dlatego trzeba nas sporo pracy, ale naprawdę warto, bo będzie z tego bardzo dobry efekt.  Do wszystkiego trzeba przywyknąć i jeśli zrobimy kilka takich bransoletek to już będziemy wiedzieć jak ma to wyglądać.

Nasze dzieci będą bardzo zadowolone, dlatego warto poświecić im trochę czasu. Wtedy będą z tego bardzo dobre efekty, a na tym nam na pewno zależy. Skoro już się, do czego przykładamy i poświęcamy swój czas to niech to będzie coś warte.

Skąd wziąć gumki?

Nie będziemy mieć większych problemów z zakupem gumek do włosów. Można to zrobić w wielu supermarketach, ale jeśli nie mamy na to czasu albo mamy za daleko do sklepów to warto skorzystać z oferty internetowej. Można mieszać wiele kolorów, dlatego zastanówmy się, jakie kolory gumek kupić żeby uzyskać bardzo dobry efekt. W sprzedaży znajduje się wiele kolorów, dlatego każdy z nas może sobie dowolnie coś dopasować.

Najważniejsze jest to żeby tak łączyć te kolory gumek żeby to do siebie pasowało. Wtedy stworzymy jeszcze ciekawszy wzór bransoletki z gumek. Wiele osób poszukuje takich gumek, bo chcą mieć to, co jest bardzo modne. To, dlatego sklepy starają się zaopatrzyć w ten towar, bo skoro coś dobrze się sprzedaje to trzeba to klientowi zaoferować, a wtedy będzie o wiele bardziej zadowolony.

Ciekawa biżuteria

Tak można powiedzieć o tym rodzaju biżuterii. Wydawać by się mogło, że do stworzenia czegoś oryginalnego potrzebujemy drogich kamieni, łańcuszka albo czegoś drogiego. Tutaj mamy przykład, że jeśli jest pomysł to można tworzyć coś, czego do tej pory nie używaliśmy do niczego poza wiązaniem włosów. Wszystko da się na nowo wykorzystać, dlatego ćwiczymy robienie tego rodzaju biżuterii, a na pewno będziemy wszyscy bardzo zadowoleni. Dorośli, którzy robią dla dzieci taką biżuterię również mogą ją nosić na rękach.

bransoletki z gumek

Trzeba przy jej robieniu wykazać sporo cierpliwości, dlatego dla wielu rodziców będzie to pewnego rodzaju trening. Im ktoś wytrwalszy i zdolniejszy tym szybciej osiągnie bardzo dobre efekty, z których i on i dziecko będą bardzo zadowoleni.  Dzisiaj szuka się różnych rozwiązań żeby zaskoczyć innych, dlatego nie ma się, co dziwić, że nawet z gumek udało się wykonać coś tak ładnego i funkcjonalnego. Plusem takiej biżuterii jest jej cena, dlatego wiele osób się tym powinno zainteresować, a na pewno wykonają to, co im się bardzo podoba i wydadzą na to kilka groszy.

Jako dodatek taka biżuteria na pewno będzie ładnie wyglądała? Trzeba tylko ją bardzo dobrze zrobić żeby się nie rozpadła na kilka części. Instrukcja jest bardzo jasna i nie można omijać żadnego z jej punktów, bo wtedy na końcu nic nam z tego nie wyjdzie, a na pewno nie chcemy tracić niepotrzebnie czasu. Skoro coś robimy to bardzo dobrze, albo wcale i trzeba o tym zawsze pamiętać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here