Sok warzywny lub owocowy to codzienny dodatek, który pijemy, by dodać sobie energii oraz poprawić zdrowie. Dorośli, dzieci, osoby starsze – każdy od czasu do czasu ma ochotę na szklankę słodkiej i zdrowej ochłody. Sklepowe półki uginają się od najróżniejszych rodzajów soków. Jednak nie wszystkie soki są równie zdrowe. Różnice w przygotowaniu soku zanim trafi on na sklepową półkę są znaczne i bezpośrednio przekładają się one na to, co tak naprawdę sok nam da. Zawartość witamin i minerałów w sokach potrafi się bardzo zachwiać w zależności od tego jak sok jest przygotowywany. Warto, zanim się sięgnie po sok, by zdjąć go z półki, sprawdzić jak został przygotowany, poczytać o składzie i dowiedzieć się więcej o producencie. Żyjemy w czasach, gdzie informacje tego typu można bardzo łatwo sprawdzić – nie warto tej możliwości zaniedbywać.

Soki zdrowe i zdrowsze

Prawdziwie zdrowe

By cieszyć się lepszym zdrowiem, ugasić pragnienie oraz dogodzić kubkom smakowym warto wybierać soki naturalne. Jednak na wielu opakowaniach słowo „naturalne” może być nadużywane. Najlepszym wyborem są soki NFC. Ten enigmatyczny skrót oznacza soki, które wyrabiane są nie ze skoncentrowanych owoców, a „surowego” źródła, czyli warzyw i owoców. Soki NFC mają również inną nazwę – soki bezpośrednie. Bierze się to stąd, że są one poddawane tłoczeniu z surowych owoców, które zostały specjalnie do tego celu wybrane. Decydując się na soki NFC ma się pewność, że zdejmujemy z półki to, co prawdziwie najlepsze i najzdrowsze. W tego typu sokach nie znajdziemy konserwantów, a jedynie pełnię smaku i zdrowia. Soki NFC nie są również dodatkowo dosładzane – zawierają one jedynie naturalne cukry występujące w owocach i warzywach. Są one bardzo dobrym dodatkiem do różnorodnych diet (również specjalistycznych). Jeśli dbamy o swoją sylwetkę, prowadzimy dzienniczek kalorii oraz uskuteczniamy zdrowy tryb życia, to soki NFC będą dodatkiem, który idealnie dopełni naszej codzienności.

Wybrać to, co najlepsze

Soków na rynku jest pod dostatkiem, wchodząc do sklepu często ciężko jest się zdecydować, co wziąć, jednak również często z powodu braku czasu w koszyku lądują produkty, które pod względem zdrowotnym za wiele nam nie dadzą. Szukając dobrych soków NFC warto zwrócić się wobec wyrobów firmy Maurer – producenta, który zapewnia zarówno soki NFC, jak i wiele innych rodzajów owocowo – warzywnych przysmaków. Soki NFC od Maurer dadzą nam nie tylko zdrowy zastrzyk energii, witamin i mikroelementów, ale również świadomość, że wybieramy dla swojego ciała to, co prawdziwie najlepsze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here