Wynajem mieszkania wcale nie jest prostą rzeczą. Znalezienie tego lokum, które będzie dla nas odpowiednie może i nie jest samo w sobie takie trudne. Natomiast składa się na to dużo więcej czynników są to m.in. uczciwy właściciel, korzystna cena, lokalizacja i wiele, wiele innych. Bardzo często jest tak, że znalezienie mieszkania trwa bardzo długo. Istnieje jeszcze kilka aspektów, o których nie można nam zapomnieć. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/wynajem-na-studia/

Wynajem mieszkania na co zwrócić uwagę?

Dobrze jest szukać ofert mieszkań zarówno na portalach typu OLX, czy otodom, jak i również na grupach o tematyce wynajmu np. na Facebooku. Zwróć uwagę na lokalizację, oraz na komunikację miejską. Często za mieszkanie w dalszej części miasta zapłacimy nawet kilkaset złotych mniej, a jeśli będzie miało świetną lokalizację to dlaczego by nie skorzystać. Dobrą opcją jest również zakupienie biletu miesięcznego. Na koniec pozostaje jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia. Chodzi o umeblowanie oraz wyposażenie mieszkania.

Jak umeblować mieszkanie za niewielki koszt?

Po pierwsze – Na portalach sprzedażowych można wyszukać kategorię „Oddam za darmo” gdzie wiele osób pozbywa się dosłownie wszystkiego, od mebli po foliowe reklamówki za darmo. Dobrym sposobem jest również dodanie się do grupy na facebooku z waszej okolicy np. „Uwaga Śmieciarka Jedzie (miasto)” lub „Zero Waste (miasto)”. 

Po drugie – przeszukajcie strony takie jak allegro, OLX, czy grupy sprzedażowe. Porównujcie tam ceny i sprawdźcie co będzie dla was najkorzystniejsze. 

Po trzecie – nie bójcie się dyskontów, second-handów oraz lumpeksów. Nie ma przecież żadnego znaczenia, czy kołdra, na którą i tak ubieracie poszewkę, kosztowała was 10 zł czy może 100 zł. 

Zobacz też: http://www.wime-art.pl/co-zrobic-z-rozami-po-walentynkach/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here